Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

End of content

End of content

Kim jest mężczyzna marki Havena?

Nie ma znaczenia kim jesteś. Ważne jaki jesteś.

Czy masz ciepło w sobie, gorący temperament. Potrafisz wyciągnąć rękę do słabszych i jesteś szarmancki do kobiet. Nie silisz się na styl. Ty go masz w sobie. Nasze produkty tylko są uzupełnieniem Ciebie jako całości.

Daj z siebie wszystko w życiu a my dodamy ci szyku i elegancji.

Weź nasz skórzany plecak w podróż. Zniszcz go. Zamocz. Daj mu popalić.

A potem wyczyść i wypielęgnuj. Pamiętaj co przeżyliście. Pal licho zdjęcia. Na plecaku będą ślady Twoich przeżyć. Blizny z życia wzięte.

Torby i plecaki Havena dadzą ci siłę w trudnych chwilach. Znajdziesz w nich wszystko, co wcześniej tam schowałeś. Nóż szwajcarski, piersiówkę, telefon, kartę kredytową. A może chcesz się odciąć od wszystkich. Zabierz swoją ulubioną książkę i wyjedź w miejsce, gdzie nikt cię nie znajdzie. Skórzana i ekskluzywna torba Havena to sejf Twoich skarbów. Zapach, jakość wykonanie, tekstura, kolor – wszystko podkreśla wyjątkowość.

Jaką torbę wybrać?

Na piesze wędrówki przyda się plecak lub duża torba na ramię.Do pracy i na zakupy: torba na laptop i dokumenty.

Na wieczór z piękną nieznajomą wybierz małą saszetkę lub stylową torbę przewieszaną przez ramię.

Chcesz być nowoczesny i nie boisz się wyzwań?

Kup modny, skórzany plecak do wszystkiego. Zabierzesz go ze sobą na wyprawę, do pracy i na randkę. Czym więcej zniszczeń na nim, tym więcej historii do opowiedzenia. Dbaj o niego, czyść a on posłuży długie lata i będzie częścią drogi jaką przeszedłeś.