Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

End of content

End of content

Odkryj Plecaki Skórzane Havena

Plecaki skórzane łączą w sobie praktyczne, użytkowe i estetyczne atuty. Plecak ze skóry naturalnej potrafi być trwały i elegancki. Schowasz do niego wszystkie niezbędne w podróży przedmioty oraz laptopa. Plecak skórzany ma też pewną zaletę, której nie ma tradycyjny plecak wykonany z materiału. Taki skórzany plecak możesz również zabrać na spotkania czy wieczorki bardziej oficjalne. Skora dodaje elegancji więc będziesz wyglądać szykownie i gustownie. Kiedyś kobiety z torebkami wieczorowymi, dziś ze skórzanymi plecaczkami.

Taki plecak możesz nosić na ramieniu, na plecach a nawet trzymać w ręku. Postawisz go na ziemi lub zawiesisz a Twój plecak będzie zadziwiał swoim urokiem.

Plecak ze skóry naturalnej to kwintesencją eleganckiego plecaka dla każdego. Wybitnie praktyczny i nietuzinkowy. Taki plecak możesz zabrać praktycznie wszędzie. Skóra naturalna to materiał trwały. Jeśli odpowiednio o nią zadbasz to twój plecak będzie ci służyć przez długie lata. Pozna twoje historie i będzie podróżować jak towarzysz, który przechowuje tajemnice i sekrety. Włóż do niego wszystko co potrzebujesz i trzymaj blisko siebie. Plecak stanie się twoją prawą ręką. Zawsze blisko, zawsze razem.

Plecaki skórzane damskie i męskie

Plecak nie ma płci. A plecak skórzany to produkt tak elegancki, że nadaje się dla każdego. Plecak skórzany damski czy też męski wyróżnia się gustownym wykończeniem, praktycznym zastosowaniem oraz trwałością.

Nasze plecaki skórzane robimy z naturalnej skóry włoskiej najwyższej jakości. Nici kaletnicze o podwyższonej wytrzymałości oraz ręczne szycie to wizytówka naszych wyrobów.