Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

End of content

End of content

Portfele skórzane Havena

Naturalna, najwyższej jakości skóra oraz wykończenie to gwarancja otrzymania produktu eleganckiego i praktycznego. Skórzane portfele marki Havena damskie i męskie wykonane ze skóry bydlęcej i cielęcej są miękkie w dotyku, ale trwałe w użytkowaniu. Zadbaj o swój portfel ze skóry a posłuży ci długie lata. Dodatkowym atutem naszych portfeli skórzanych jest wysoka odporność na uszkodzenia i zarysowania. Możesz nosić swój portfel w kieszeni, torebce czy plecaku i używać każdego dnia. Mnóstwo przegródek, zapinanie na zamek, miejsce na zdjęcie to jedne z wielu dogodności, które zaplanowaliśmy projektując nasze portfele ze skóry. Wśród portfeli ze skóry Havena znajdziesz portfele klasyczne, które swoim stylem nawiązują do kroju używanego od lat. Nasza oferta wykracza daleko poza modele klasyczne. Oferujemy portfele skórzane ozdobione prawdziwymi kryształami oraz duże portfele skórzane, które wyglądają jak saszetki. Kolor i struktura wykończenia na zewnątrz to temat na powieść. Klasyczne kolory dla portfeli: czarny i brązowy to standard w naszej ofercie. Poza tym projektujemy specjalne linie portfeli skórzanych w kolorach beżowym, różowym i niebieskim. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, więc śledź naszą nową ofertę.

Jaki skórzany portfel kupić?

Rodzaj portfele skórzanego zależy od wielu czynników: jak dużo bilonu i kart kredytowych przenosisz. Czy portfel skórzany ma Ci służyć jako ozdoba czy tylko ma być praktyczny? Bardzo istotny jest też Twój gust. Wybór koloru i wykończenia to przecież również Twój wizerunek.

Ile kosztuje dobry portfel ze skóry?

Portfele skórzane zazwyczaj są droższe niż te materiałowe. Obszycie skóry oraz jej jakość musi swoje kosztować. Dlatego dobre, ale małe portfele skórzane zaczynają się od ceny 40 EUR/USD. Górnej granicy ceny w zasadzie nie ma. Wykończenie kryształkami czy też złoceniami może kosztować nawet parę tysięcy.

Wielkość portfela skórzanego? Duży portfel czy mały? Co lepsze?

Duży portfel to praktyczność przechowywania większej ilości rzeczy ale równocześnie większy przedmiot do schowania. Jeśli jednak duży portfel skórzany jest na tyle elegancki, że może służyć jako saszetka czy też torebka trzymana w ręku, to pełni również funkcję ozdobną. Mały portfel skórzany schowasz w torebce czy też kieszeni.

Jak dbać o portfel ze skóry?

Jeśli chcesz, żeby portfel posłużył długie lata i nadal wygląda pięknie i był dla Ciebie ozdobą, to konieczne będzie odpowiednie zadbanie o jego wygląd i skórę. Skóra naturalna może ulec uszkodzeniu a z racji swojego pochodzenia wymaga czystości oraz smarowania.