Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

End of content

End of content

Shopperka damska

Shopperka damska to zazwyczaj prostokątna, prosta i duża torba, która posiada dwie rączki do łatwego uchwytu oraz noszenia na ramieniu. Czasami shopperka posiada dodatkowy, dłuższy pasek do noszenia na ramieniu. Uniwersalność i praktyczność tej torby zbudowała jej popularność.

Damska torba typu shopper jest idealna do noszenia na co dzień. Słowo angielskie „shop” oznacza sklep. Shopperka jest więc tak zwaną torbą na zakupy, ale jej wszechstronność i praktyczność wyszła daleko poza zwykłe zakupy. Torby shopperka Havena oprócz praktycznego zastosowania posiadają to coś: szyk i modny wygląd. Dzięki temu Twoja shopperka to nie tylko miejsce na zakupy, ale również idealna torba na praktycznie wszystkie okazje, gdzie potrzebujesz więcej miejsca na zabierane rzeczy. Weź swoją shopperkę Havena na piknik z dziećmi, na plażę, wyprawę za miasto na rowerach oraz wszędzie tam, gdzie mała torebka to za mało a wielki plecak, to za dużo.

Modne shopperki Havena są wykonane z materiałów premium. Oprócz świetnego wyglądu i praktycznych, przepastnych kieszeni możesz zaufać wytrzymałości i odporności na warunki atmosferyczne. Rzucona w kąt i pobrudzona będzie czekać aż weźmiesz ją znówi) na zakupy lub wyprawę.

Torba shopper czarna to produkt często poszukiwany przez praktyczne kobiety, które potrzebują wytrzymałej i eleganckiej torby z uniwersalnym przeznaczeniem. Czarna torebka typu shopper pasuje do każdej stylizacji i praktycznie każdej okazji. Uniwersalny kolor, łatwy do czyszczenia materiał to największe atuty naszych shopperek.

Jak nosić shopperkę?

Naturalnym sposobem noszenia shopperki jest zawieszenie jej na ramieniu, ale jeśli będziesz nosiła ją trzymając w ręku za krótkie uchwyty, to również będzie to praktyczne zastosowanie tego rodzaju torby. Nie jest ważne jak nosisz swoją shopperkę. Ważne, żeby było CI wygodnie.

Do czego pasuje shopperka?

Shopperki przeznaczone są do użytkowania na co dzień, więc raczej pasują do ubrania mnie eleganckiego, można powiedzieć, że zwykłego. Shopperki skórzane i wykonane z eleganckiego materiału premium Havena pasują do każdej okazji. Możesz taką shopperkę zabrać nawet na przyjęcie. Wyróżnisz się i pokażesz jako osoba gustowna, modna ale również praktyczna.