Wyświetlanie jednego wyniku

End of content

End of content

Torby męskie Havena

Torby męskie tworzone z sercem i wsłuchaniem się w potrzeby mężczyzn. Użyteczne, praktyczne, gustowne i mocne. Służą długie lata i pasują do każdego mężczyzny, który dba o swój wizerunek i dobre samopoczucie.

Czego się spodziewać po naszych torbach dla mężczyzny?

Po pierwsze najwyższej jakości wykonania, po drugie pasji w dążeniu do stworzenia produktu doskonałego. Pytamy, sprawdzamy, weryfikujemy wasze opinie. Na tej podstawie staramy się szyć torby nie tylko użyteczne ale dodające szyku. Chcemy, żebyś poczuł się wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju. Niech nasza torba będzie początkiem przygody.

Torby męskie na ramię

Torby męskie na ramię to torby duże i małe z paskiem do przewieszenia przez ramię. Dzięki temu możesz włożyć do niej nawet ciężkie przedmioty. Duża torba zmieści laptopa i zabezpieczy go przed zniszczeniem. Do mniejszej włóż niezbędne przybory i wyrusz w drogę mając wole ręce. Torba zawieszona na pasku będzie przy pasie.

Torby męskie do pracy

Torby męskie do pracy to wygodne i praktyczne torby z przegródkami na dokumenty, laptopa i wszystko co potrzebujesz w drodze do pracy. Zmieścisz tam klucze, kosmetyki, wizytówki jeśli jeszcze takich używasz, tablet i co tam tylko chcesz schować przed oczami innych. Czuj się bezpieczny i przypnij torbę paskiem do spodni. Miej wolne ręce i przewieś torbę przez ramię. Trzymaj ją blisko siebie.

Skórzane męskie torby Havena

Torby męskie skórzane są eleganckim wyborem dla każdej osoby, która chce poczuć się elegancko i szykownie. Ekskluzywne torby Havena mają swoją duszę. Nie traktuj je jak przygodę na jeden wieczór. Zadbaj o swoją skórzaną torbę a ona posłuży ci prze kolejne dziesięciolecia.

Duże i małe torby męskie

Małe torby męskie na ramię stają się coraz popularniejsze. Ich praktyczne zastosowanie do przechowywania najważniejszych rzeczy: portfela, kluczy i telefonu w połączniu z możliwością przewieszenia przez ramię i swobodą poruszania dają wyjątkowy komfort.

Wszystko masz pod ręką a zarazem masz wolne ręce i poczucie bezpieczeństwa swojego dobytku. Szczególnie takie torby sprawdzają się w ruchu miejskim oraz krótkich wyjazdach czy też wyjściach wieczornych.